Xperia_Z3_Lollipop
پس از اینکه چند روز قبل وودافون استرالیا، خبر از تست نهایی اندروید 5.0 را برای دستگاه های اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 داد، حالا یک اپراتور دیگر نیز برای مشتریان خود تاریخ نهایی این به روزرسانی را اعلام کرده است. این تاریخ ها در حالی ارائه میشوند که سونی وعده داده در همین ماه میلادی به روزرسانی لالی پاپ را برای گوشی های خانواده Z آغاز کند.

اپراتور Rogers در صفحه به روزرسانی خود جزئیات مربوط به آپدیت چند گوشی را ارائه کرده که در آن نام دو گوشی از خانواده اکسپریا نیز دیده میشوند. اکسپریا Z3 به عنوان گل سرسبد گوشی های اکسپریا اولین دستگاهی است که این به روزرسانی را دریافت خواهد کرد. تاریخ به روزرسانی این دستگاه ماه آینده میلادی یعنی ماه مارس اعلام شده است.

علاوه بر اکسپریا Z3، اکسپریا Z1 نیز قرار است به عنوان یکی از اسمارت فون های طرف قرارداد با این اپراتور به زودی آپدیت لالی پاپ را دریافت کند. این دستگاه یک ماه دیرتر از پرچمدار فعلی سونی و در ماه آوریل به نسخه جدیدتر به روز خواهد شد.

lollipop

البته باید به این نکته توجه داشته باشیم این تاریخ ها تنها به مشتریان این اپراتور مربوط میشود و تاریخ به روزرسانی برای سایر کاربران بر اساس همان برنامه قبلی سونی یعنی ماه فوریه که در آن به سر میبریم انجام خواهد پذیرفت.