Xperia_Z3_Lollipop
در این روزها اپراتورهای معتبر همسو با شرکت های سازنده تلفن همراه، برنامه های به روزرسانی گوشی های طرف قرارداد خود را به اندروید 5.0 اعلام میکنند. در هفته گذشته اپراتورهای وودافون و راجرز برنامه های به روزرسانی محصولات خود را اعلام کردند که در آن اکسپریا Z3 از سونی به ترتیب در ماه های فوریه و مارس به اندروید 5.0 به روز خواهد شد. حالا نیز نوبت به اپراتور معتبر T-Mobile رسیده تا برنامه به روزرسانی خود را برای ارائه به روزرسانی لالی پاپ اعلام کند که در آن نام اکسپریا Z3 نیز به چشم میخورد.

پس از اینکه سونی برای عرضه اکسپریا Z2 در بازار ایالات متحده آمریکا با هیچ یک از اپراتور های این کشور به توافق نرسید، این اکسپریا Z3 بود که یک بار دیگر به عنوان نماینده سونی در اپراتور T-Mobile حاضر و به بازار عرضه شد. با این حال برنامه ای که برای به روزرسانی این دستگاه به اندروید 5.0 در این اپراتور اعلام شده به هیچ وجه خبر خوبی برای خریداران این دستگاه به حساب نمی آید. چرا که در برنامه به روزرسانی اندروید 5.0 اکسپریا Z3 که مخصوص اپراتور T-Mobile است ماه می (اردیبهشت) تاریخ نهایی عرضه لالی پاپ برای این دستگاه اعلام شده است.
z3

البته این تاریخ تنها برای کاربران اپراتور T-Mobile اکسپریا Z3 است و صاحبان این دستگاه در دیگر مناطق تا به اینجا بر اساس آخرین وعده سونی، تا پایان ماه فوریه این نسخه را دریافت خواهند کرد. البته اگر این تاریخ در روزهای آینده باز هم به تاخیر نیافتد.

اما گذشته از T-Mobile اپراتور وودافون نیز که پیش از این ماه فوریه را تاریخ نهایی به روزرسانی لالی پاپ برای اکسپریا Z3 اعلام کرده بود حرف خود را پس گرفته و تاریخی را برای انتشار این آپدیت مشخص نکرده است. در جدول به روزرسانی این اپراتور در جلوی نام اکسپریا Z3 و Z2 تنها از واژه در حال تست استفاده کرده در حالی که دو هفته قبل از واژه در حال تست و عرضه در ماه فوریه استفاده کرده بود.

5 فوریه صفحه به روزرسانی وودافون
5.0.2
19 فوریه صفحه به روزرسانی وودافون
5.0

تنها یک هفته تا پایان ماه فوریه زمان باقی است و سونی بر اساس وعده قبلی خود باید به روزرسانی خانواده Z را در این ماه به انجام برساند. با وجود تاخیرهایی که اپراتورها در باب به روزرسانی لالی پاپ برای محصولات اکسپریا ارائه کرده اند، اما سونی هنوز هیچ خبری مبنی بر تعویق این به روزرسانی اعلام نکرده است. به نظر شما آیا سونی به روزرسانی لالی پاپ را برای محصولات خود بر اساس وعده قبلی در همین ماه انجام میدهد یا قادر به عملی کردن آن نخواهد بود؟