T-Mobile-Lollipop-Xperia-Z3-640x376
این روزها اپراتورهای طرف قرارداد با شرکت های سازنده تلفن همراه نیز همسو با آنها برنامه های خود را برای به روزرسانی محصولات خود به اندروید 5.0 ارائه میکنند. اپراتور T-Mobile که در حال حاضر یکی از بزرگترین اپراتورهای ایالات متحده آمریکا محسوب میشود جدیدترین برنامه به روزرسانی خود را ارائه کرد که در آن نام دو دستگاه از خانواده اکسپریا نیز دیده میشود.

در این برنامه ریزی اکسپریا Z3 و اکسپریا Z1s دو دستگاهی هستند که پشتیبانی از اندروید 5.0 لالی پاپ برای آنها به تایید رسیده است. سونی سال گذشته و در اولین روزهای سال اکسپریا Z1s را به طور اختصاصی برای این اپراتور معرفی کرده بود. اما پس از آن در مورد اکسپریا Z2 برای عرضه در این اپراتور به توافق نرسید تا اینکه در نیمه دوم یک بار دیگر اکسپریا Z3 را با همکاری این اپراتور مطرح روانه بازار ایالات متحده کرد.

سونی به جز اکسپریا Z3 و اکسپریا Z1s یک دستگاه دیگر را نیز توسط اپراتور T-Mobile در ایالات متحده عرضه کرده بود. اکسپریا Z در سال 2013 با کد C6616 در آمریکا و توسط اپراتور T-Mobile عرضه شده بود با این جال در جدول به روزرسانی این اپراتور نامی از اکسپریا Z برای دریافت آب نبات چوبی دیده نمیشود. این اپراتور هنوز در خصوص تاریخ دقیق انتشار این آپدیت برای اکسپریا Z3 و اکسپریا Z1s خبری منتشر نکرده است.

T-Mobile-Lollipop-Xperia-Z1s-640x404

Xperiablog