وقتی شما اقدام به خرید یک گوشی هوشمند گران قیمت میکنید، قطعا راحتی کار برای شما از همه چیز مهمتر است. این حق شماست که گوشی هوشمندتان بهترین ها را در خود جای داده باشد تا زندگی را به کام شما شیرینتر کند.

طبیعتاً یک گوشی هوشمند، زمانی میتواند کمال راحتی و آسایش را به شما هدیه دهد که ابزارهای مکمل آن نیز همراهش باشد. لوازم جانبی گوشی های هوشمند، برای دستیابی به یک تجربه شیرین گاهاً ضروری است.

سونی پس از معرفی اکسپریا XZ، نسل جدید شارژر سریع خود را با نام UCH12W معرفی کرد. این شارژر از فناوری Quick Charge 3.0 که سریعترین نسل شارژرهای سریع کوالکام تا به این لحظه به شمار میرود استفاده کرده است. در واقع UCH12W را میتوانیم سریعترین شارژر سونی برای گوشی های اکسپریا بدانیم که تا این لحظه عرضه شده است.

خبر بسیار خوش اینکه، این شارژر هم اکنون، برای اولین بار وارد بازار ایران شده و در فروشگاه های آنلاین قابل سفارش است. فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان همکاری تجاری سایت تخصصی اکسپریا، در گام نخست اقدام به عرضه این شارژر کرده که فرصت خوبی برای علاقه مندان به این محصول به حساب می آید.

محتویات این محصول که هم اکنون در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به فروش میرسد، علاوه بر یک عدد شارژر UCH12W، دو کابل، یکی با پورت USB Type C و دیگری با پورت میکرو USB را با خود به همراه دارد. با این حساب، تمامی کاربران گوشی های سونی میتوانند متناسب با پورت شارژ گوشی خود از آن استفاده کنند.

مثل همیشه، فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، برای کاربران سایت تخصصی اکسپریا پیشنهاد ویژه ای در نظر دارد. از همین الان تا پایان روز 3 دی، کاربران اکسپریان میتوانند با کد تخفیف مخصوص که برای این محصول در نظر گرفته شده، از 20 هزار تومان تخفیف برای خرید این شارژر استفاده کنند. برای استفاده از این تخفیف، کد “xpruch12w” را در هنگام خرید و در قسمت کد تخفیف وارد کنید تا از تخفیف 20 هزار تومانی برای خرید این شارژر بهره مند شوید. برای مشاهده جزئیات بیشتر این شارژر و سفارش آن نیز از لینک زیر استفاده کنید.

شارژر سریع UCH12W، سریعترین شارژر سونی