ابزار جدید اینستاگرام فیلترینگ پیام های آزاردهنده را به دایرکت می آورد

2
۱۳,۸۶۰

اینستاگرام که از زیر مجموعه های شرکت فیس بوک می باشد در حال کار بر روی قابلیتی است که از ارسال پیام های آزاردهنده در دایرکت جلوگیری می کند. در آخرین پست وبلاگ اینستاگرام ، این شرکت به شرح چگونگی جلوگیری از ارسال پیغام های آزاردهنده و … در دایرکت کاربران پرداخت.

همانطور که اینستاگرام توضیح می دهد ، بیشتر پیام های نفرت انگیز یا ناخواسته از درخواست های دایرکت می آیند. اینها پیام های مستقیم کاربران است که قبلا هرگز برای شما پیام ارسال نکرده اند و یا حتی ممکن است اکانت اینستاگرام آنها را دنبال نکرده باشید. اینستاگرام فیلتر کردن لیستی از کلمات کلیدی و شکلک هایی را که با همکاری سازمان های پیشگام ضد تبعیض و ضد زورگویی تولید شده است ، آغاز خواهد کرد.

ابزار جدید اینستاگرام فیلترینگ پیام های آزاردهنده را به دایرکت می آورد

درخواست های دایرکت اگر حاوی هر یک از این شکلک ها یا عبارات یا هر گونه شکلک یا کلمه ای باشد که شما تعیین می کنید ، فیلتر می شوند. گزینه های این ویژگی در بخش جدیدی از تنظیمات حریم خصوصی (Privacy) با نام “کلمات پنهان” (Hidden Words) یافت می شوند. هر درخواست دایرکت فیلتر شده در یک پوشه درخواست مخفی جداگانه نشان داده می شود و متن پیام پوشانده می شود بنابراین نمی توانید تا وقتی که روی پیام ضربه نزده اید آن پیام ها را بخوانید. از آنجا می توانید درخواست را بپذیرید ، حذف کنید یا گزارش دهید.

اینستاگرام همچنین راه های تماس با شما توسط کاربرانی که قبلا آن ها را مسدود (بلاک) کرده اید را دشوار تر ساخته است. اگر کاربری را مسدود کنید ، می توانید هر حساب جدیدی را که کاربر در تلاش برای تماس مجدد با شما ایجاد می کند را نیز مسدود کنید. البته دقیقا توضیح داده نشده است که اینستاگرام چگونه می فهمد که همان کاربر در حال ایجاد حساب جدید است ، اما تلاش اضافی مورد نیاز ممکن است کاربر مسدود شده را از انجام تلاش های بعدی منصرف کند.

ابزار جدید اینستاگرام فیلترینگ پیام های آزاردهنده را به دایرکت می آورد

این فیلتر جدید درخواست دایرکت در هفته های آینده در چندین کشور مختلف عرضه می شود و طی چند ماه آینده برای کاربران کشور های بیشتری در دسترس خواهد بود. در همین حال ، ویژگی جدید مسدود کردن حساب در چند هفته آینده به صورت جهانی در دسترس خواهد بود.

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

2 دیدگاه ها

 1. سلام جناب سیمین فر
  تیتر خبر:چرا دوربین گوشی
  xperia1mark3
  خاص و منحصر به فرد است
  منبع:phonearena
  گزارش توپی هست
  لطفا پوشش بدین
  متشکرم

  پاسخ

  محمدرضا سیمین فر گفته:
  ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ساعت: ۲۳:۵۰

  سلام جناب amer چشم حتما

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here