اکسپریا Pro-I برنده جایزه طلایی 2022 IF Design شد. 10 جایزه دیگر هم به سونی رسید

5
۲۲,۰۱۷

از سال 1954 جشنواره IF Design یک داور مطرح در عرصه بررسی کیفیت طراحی محصولات شناخته شده و در تمام این سال‌ها، جشنواره های سالانه خود را با بررسی هزاران محصول از سرتاسر جهان به عمل می آورد. این جشنواره محصولات را در زیرشاخه های مختلفی نظیر طراحی محصول، بسته بندی، ارتباطات و خدمات و … بررسی می‌کند.

در طول سال های گذشته، سونی همواره حضور فعالی در این جشنواره داشته و معمولاً نیز جوایز متعددی را در رده های مختلف از آن خود می‌کند. در سال های اخیر پرچمداران موبایل سونی پای ثابت نامزدهای طراحی برتر سال بودند و عمدتاً نیز جایزه طلایی سال را که به برترین طراحی تعلق می‌گیرد بدست آوردند. امسال نیز سونی سنت شکنی نکرد و با حضور پرچمدار خود یعنی Xperia Pro-I عرصه را بر رقبای خود تنگ نمود.

سونی موفق شد در جشنواره IF Design 2022 با حضور گوشی Xperia Pro-I جایزه طلایی سال را به نام خود ثبت کند. گوشی سونی اکسپریا Pro-I در این جشنواره عنوان برترین طراحی سال را با عنوان جایزه طلایی IF بدست بیاورد. سونی در تعریف Xperia Pro-I عنوان می‌دارد که نرم افزار و سخت افزار یکپارچه، جزئیات دقیق و بهترین کیفیت دوربین در کلاس خود، این تلفن هوشمند را به جایی برده که تا کنون هیچ گوشی هوشمندی جسارت آن را نداشته است.

در این جشنواره، سونی جمعاً موفق به دستیابی به 11 جایزه شد که سه جایزه از این تعداد، جایزه طلایی IF بودند. علاوه بر گوشی اکسپریا Pro-I، دو محصول دیگر از سونی شامل دوربین FX3 و پکیج هدفون WF-1000XM4 نیز این جایزه را بدست آوردند. از بین 8 محصول دیگر از سونی نیز که در جشنواره امسال موفق به کسب جایزه شدند، نام اکسپریا 1 مارک III نیز دیده می‌شود.

[تعداد: 6    میانگین: 5/5]

5 دیدگاه ها

  1. بسیار عالی
    خبر مسرت بخشی بود
    با آرزوی روزهای بهتر و بهتر برای برند سونی

    اما افسوس که تو بازار ایران حضور نداره و خلاصه اینکه استفاده از جنس های آشغال و تحمیلی چین ، حالمونو به بدترین وضع دراوورده.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here