رابط کاربری گوشی های اکسپریا به Flyme OS تغییر می کند

1
۳۲,۱۹۳

در ماه اکتبر سال 2021 ، غول فناوری ژاپنی سونی در بخش گوشی های اکسپریا با شرکت چینی Meizu به توافق رسید که برخی از عناصر سیستم عامل Flyme Meizu را در گوشی ‌های هوشمند سونی اکسپریا یکپارچه سازی کند. از آن زمان تا به امروز ، تلفن ‌های همراه Xperia که در چین عرضه شده‌ اند به چندین برنامه Flyme مجهز شده ‌اند که تجربه کاربری داخلی سازی شده را برای کاربران به ارمغان می ‌آورند.

نشانه هایی وجود دارد که سونی ممکن است با ایده یکپارچه سازی کامل سیستم عامل Flyme در گوشی های هوشمند خود مواجه باشد. در حال حاضر ، تلفن‌ های Xperia موجود که در چین فروخته می‌ شوند با ویجت های فروشگاه اپلیکیشن ، ایمیل ، آب ‌و هوا ، اخبار و اطلاعات و سایر ویجت های سازگار با Flyme از پیش نصب شده بر روی گوشی به دست کاربران می رسند. با این حال ، اخیرا یک پرسشنامه نظرسنجی ارسال شده توسط سونی به دنبال بازخورد کاربران در مورد تجربه آنها از استفاده از سیستم عامل ارائه شده با ویژگی های Flyme بود. یکی از سوالاتی که از کاربران پرسیده شده بود به دیدگاه آنها در مورد رابط کاربری Flyme پرداخته بود که به طور کامل جایگزین رابط کاربری فعلی گوشی های اکسپریا شود.

رابط کاربری گوشی های اکسپریا به Flyme OS تغییر می کند

شایعاتی مبنی بر استفاده از گوشی ‌های سونی اکسپریا از سیستم عامل Meizu Flyme برای اولین بار در ژانویه امسال منتشر شد. بعدا یک وبلاگ نویس چینی فاش کرد که سونی اعلام کرده که تلفن های همراه Xperia در چین برخی از مکمل های بومی سازی شده توسط Meizu را با کل سیستم عامل که هنوز مبتنی بر اندروید خام است دریافت خواهند کرد. این نظرسنجی می ‌تواند نشانه‌ ای از بازنگری سونی درباره این قضیه باشد. از این گذشته ، تجربه اندروید خام در چین مانند جاهای دیگر ، چندان همه پسند نیست. اکثر سازندگان تلفن های هوشمند اغلب سفارشی سازی هایی را ارائه می دهند که متناسب با نیاز های محلی است که برای کشور چین ارائه می شود. با توجه به پرسشنامه های سونی ، بعید نیست این محصولات در چین به طور کامل با رابط کاربری گوشی های Meizu عرضه شوند.

[تعداد: 4    میانگین: 4.5/5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here