ریکاوری آهنگ پاک شده با EaseUS Data Recovery سریع و بی دردسر

0
۳۵,۳۷۶

آهنگسازی هستید که آرشیو کامل کارهای خود را که مثل بچه های تان دوست شان دارید روی لپ تاپ نگه داری می کنید. فلش دوست خود را برای اینکه چکیده ای از این گنجینه دوست داشتنی را به او بدهید به سیستم وصل می کنید. بی خبر از آن که فلش آلوده به ویروس بوده و بین آن همه فایل دقیقا فایل موزیک های محبوب شما را پاک می کند! برای درست کردن این اوضاع بغرنج چه باید کرد؟

ریکاوری آهنگ های حذف شده از روی کامپیوتر

اوضاعی که در مثال بالا دیدیم برای هر کسی در هر صنفی ممکن است، پیش بیاید، در دنیایی که همه چیز با صفر و یک کار می کند نگه داری از این نوع اطلاعات هم اهمیت ویژه ای یافته است. اما خوشبختانه برای بازگردانی فایل هایی که پاک شده اند همیشه راه حلی وجود دارد. آن هم استفاده از نرم افزارهای خاص این کار است که کارشان ریکاوری اطلاعات پاک شده است.

بازیابی موسیقی و فایل های صوتی با  EaseUS Data Recovery

اکنون که اهمیت موضوع روشن شد، قصد داریم شما را با یکی از برترین نرم افزارهای این حوزه، آشنا کنیم. برنامه EaseUS Data Recovery  که با رابط کاربری ساده و قابل فهم خود برای هر کاربری از مبتدی تا حرفه ای قابل استفاده بوده و همه می توانند کار با آن را یاد بگیرند. بنابراین بازگردانی فایل های صوتی و حتی دیگر انواع فایل به کمک نرم افزار EaseUS Data Recovery  کار ساده ای خواهد بود.

جستجوی همه اسناد در تمام درایوهای هارد

نرم افزار EaseUS Data Recovery عملیات جستجوی فایل های حذف شده در هر درایوی از دستگاه خود که بخواهید، جزء به جزء انجام می دهد و انواع و اقسام فایل های صوتی، تصویری، متنی و… را می تواند ریکاوری کند. الگوریتم سرچ این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که هیچ فایل ریز یا درشتی در جستجو از قلم نیفتد.

ریکاوری فایل های آلوده به ویروس

برخی ویروس ها فایل های شما را پاک می کنند مانند آنچه در مثال ابتدای مطلب گفتیم. اما این به این معنی نیست که فایلی که ویروس پاک کرده را نمی توان بازگرداند. هر فایلی که از روی سیستم شما پاک شده باشد خواه ویروس آن را حذف کرده باشد خواه خودتان این کار را کرده باشید با نرم افزار EaseUS Data Recovery قابلیت بازگردانی دارد. مگر اینکه فایلی خراب شده باشد یا اینکه بعد از پاک شدن روی همان قسمت فایل جدیدی ریخته باشید که در این صورت شانس ریکاوری فایل کمتر می گردد.

آموزش ریکاوری آهنگ با نرم افزار EaseUS Data Recovery

  1. 1. بعد دانلود و نصب برنامه EaseUS Data Recovery آن را باز کرده و برای ریکاوری مسیری را مشخص نمایید.

  1. 2. دکمه آبی رنگ Scan را بزنید و تا اتمام کار منتظر بمانید.

  1. 3. ریکاوری فایل انجام شده و می توانید نتیجه را ببینید.

در پایان به این نکته باید اشاره کنیم که برنامه EaseUS Data Recovery به جز نسخه رایگان، دارای نسخه حرفه ای با امکانات بیشتری نیز هست که با تخفیف 50 درصدی می توانید آن را از سایت رسمی سازنده خریداری نمایید.

 

 

[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here