سونی اسپیکر دور گردنی بی سیم SRS-NS7 مجهز به صدای دالبی اتموس را معرفی کرد

0
۶,۲۰۷

سونی امروز SRS-NS7 ، جدیدترین مدل از سری دور گردنی بی سیم خود را روانه بازار کرد. SRS-NS7 اولین بلندگوی دور گردنی در جهان است که دارای فناوری صدای Dolby Atmos می باشد.

SRS-NS7 با فرستنده بلوتوث WLA-NS7 همراه است و همراه با مدل های تلویزیونی BRAVIA XR می تواند صدای Dolby Atmos را به بلندگو منتقل کند. با استفاده از برنامه 360 Spatial Sound Personalizer ، کاربران می توانند از گوش های خود عکس بگیرند تا یک نقشه HRTF از گوش های خود ایجاد کنند ، که سپس به سیستم بازگردانده می شود تا صدای Atmos را به شکل خاص سر و گوش شما تنظیم کند.

SRS-NS7 همراه با فرستنده WLA-NS7 و تلویزیون BRAVIA XR همچنین می توانند تاخیر صدا را برای تجربه بهتر مشاهده به حداقل برسانند. با این حال ، این ویژگی تأخیر کم تنها در صورتی کار می کند که از فرستنده با مدل های تلویزیون BRAVIA XR استفاده کنید و نه با تلویزیون های دیگر ، از جمله تلویزیون سونی.

علاوه بر جفت شدن با فرستنده همراه ، هدفون SRS-NS7 همچنین می تواند با تلفن هوشمند یا هر منبع بلوتوثی جفت شود. با میکروفون موجود ، می توانید تماس بگیرید. SRS-NS7 همچنین می تواند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود ، بنابراین می توانید به طور همزمان به رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود متصل شوید و بین آنها نیز جا به جا شوید.

سونی اسپیکر دور گردنی بی سیم SRS-NS7 مجهز به صدای دالبی اتموس را معرفی کرد

هدفون های دور گردنی SRS-NS7 دارای طراحی دو درایور است که دارای یک درایور فعال و یک رادیاتور منفعل در هر دو طرف است. هر دو جهت موقعیت دقیق صدا به سمت زاویه بالا را دارند. اسپیکر دارای روکش پارچه ای و بند گردن انعطاف پذیر است. همچنین IPX4 در برابر پاشش قطرات آب مقاوم است.

عمر باتری محصول جدید سونی یعنی SRS-NS7 در حدود 12 ساعت می باشد که با استفاده از فناوری شارژ سریع ده دقیقه ای از می تواند 60 دقیقه شارژ دهی باتری را به همراه داشته باشد.

قیمت در نظر گرفته شده برای هدفون SRS-NS7 از سوی سونی 300 دلار است و این دستگاه از امروز برای پیش خرید در دسترس قرار خواهد گرفت. فرستنده بی سیم WLA-NS7 نیز به طور جداگانه با قیمت 60 دلار به فروش می رسد و می توان آن را با سایر هدفون های بلوتوث سونی استفاده کرد.

نظر شما درباره این محصول جدید سونی چیست؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here