قابلیت ری اکشن به پیام ها به اپلیکیشن واتس اپ اضافه شد

0
۲۷,۰۲۱

ویژگی واکنش به پیام ها که ماه گذشته توسط واتس ‌اپ اعلام شد اکنون برای کاربران این پیام رسان در دسترس قرار گرفته است. این عملکرد مشابه نحوه عملکرد واکنش ‌های فیس‌ بوک است و به این صورت اجرا می شود که یک پیام واتس ‌اپ را به مدت طولانی لمس می کنید و سپس شکلک مورد نظر خود را برای واکنش انتخاب می ‌کنید.

در حال حاض ر، شما می توانید از بین شش ایموجی یکی از آنها را انتخاب کنید که توسط مارک زاکربرگ ، مدیر عامل شرکت متا در پست پست فیس بوکی خود و در تصویر زیر نشان داده شده است. اما واتس اپ قول داده است که در آینده از شکلک ها و رنگ پوست های بیشتری پشتیبانی کند.

قابلیت ری اکشن به پیام ها به اپلیکیشن واتس اپ اضافه شد

ویژگی واکنش های پیام در حال حاضر برای برخی از کاربران در آخرین نسخه واتس اپ در دسترس است ، اما حدود یک یا دو هفته طول می کشد تا همه کاربران واتس اپ در سراسر جهان بتوانند از این ویژگی بهره مند شوند.

علاوه بر واکنش به پیام‌ ها با ایموجی‌ ها ، کاربران واتس ‌اپ می ‌توانند فایل ‌های بزرگ‌ تری را نیز به اشتراک بگذارند ، زیرا واتس ‌اپ حجم انتقال فایل را از 100 مگابایت به 2 گیگابایت افزایش داده است.

علاوه بر این ، واتس اپ حداکثر تعداد شرکت کنندگان مجاز در یک چت گروهی را دو برابر کرده است و اکنون این رقم از 256 نفر به 512 نفر می رسد. با این حال ، واتس ‌اپ در این مورد اطلاع داده است که کم کم توانایی اضافه کردن 512 نفر به یک گروه را ارائه می‌ کند ، بنابراین باید منتظر بمانید تا بتوانید بیش از 256 عضو را به یک گروه واتس اپ اضافه کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here