همکاری سونی با تولید کننده موبایل های Meziu برای سرویس دهی بهتر گوشی های اکسپریا در چین

1
۳۷,۶۹۸

سونی با Meizu برای گوشی هوشمند پرچمدار خود در چین همکاری می کند. این شرکت اکنون برنامه ها و خدمات Meizu را در گوشی پرچمدار اکسپریا وان مارک 3 قرار می دهد تا مشتریان بازار چین را بیشتر جذب کند.

طبق اعلام رسمی غول فناوری ژاپن ، هر دو شرکت در اوایل امروز (15 اکتبر 2021) وارد مشارکت استراتژیک می شوند. این همکاری باعث می شود که سونی خدمات و برنامه های کاربردی شرکت میزو را در تلفن هوشمند پرچمدار اکسپریا وان مارک 3 خود در چین ارائه دهد. این شامل دستگاهی می شود که با برنامه های از پیش نصب شده روانه بازار شده یا به کاربران اجازه می دهد تا چندین برنامه از پوسته اندروید Meizu Flyme را در گوشی Xperia 1 III و دستگاه های جدیدتری که توسط سونی برای چین تولید می شوند را بتوانند نصب کنند.

به عبارت دیگر ، کاربران چینی تلفن هوشمند جدید سونی اکسپریا می توانند فروشگاه برنامه Flyme را به همراه خدمات مربوط به اخبار ، ایمیل و آب و هوا بارگیری کنند. اگر چه ، کاربران نیاز به به روز رسانی سیستمی گوشی خود را دارند که ظاهرا در ماه اکتبر به دستگاه ها منتقل شد. طبق اعلام رسمی سونی ،

“در طول دوره همکاری استراتژیک ، سونی و میزو بیشتر عملکردهای Flyme و امکانات همکاری برنامه در محصولات مختلف را بررسی خواهند کرد.”

این مشارکت به دستگاه های شرکت ژاپنی کمک می کند که در بازار چین جذاب تر به نظر برسند ، چرا که معمولا فروش محصولات خارجی در کشور چین برای فروشندگان سخت تر از تولید کنندگان داخلی مانند شیائومی، اوپو، وان پلاس و … است. اگرچه ، Meizu نیز دقیقا یک مهره اصلی در منطقه نیست. بنابراین باید دید آیا سونی واقعا از این مشارکت در ماه های آینده به نحو محسوسی سود می برد یا خیر.

نظر شما چیست؟ تمرکز سونی دوباره بر روی آسیا برگشته است…

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here