یکی از مهم ترین اقداماتی که این روزها برای کسب درامد میتوان انجام داد طراحی اپلیکیشن است. امروزه اکثر کسب و کارها فارغ از اینکه در چه زمینه ای مشغول فعالیت هستند به طراحی اپلیکیشن و سایت روی آورده اند. طراحی اپلیکیشن برای افزایش تعداد مشتریان، اعتبار برند و در نهایت افزایش درامد تاثیر بسزایی دارد. یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی را میتوان طراحی اپلیکیشن واسط کالا نام برد. طراحی اپلیکیشن واسط کالا یک اپلیکیشن مانند دیوار یا شیپور است که فروشندگان و خریداران به طور مستقیم و بدون واسطه با یکدیگر ارتباط میگیرند.

دیوار یکی از مهم ترین و معروف ترین اپ های واسط کالا است که یک سایت قدرتمند نیز در این زمینه دارد. از مهمترین مزایای دیوار میتوان به دسته بندی مختلف و متنوع، جستجوی هوشمند، رایگان بودن درج آگهی به جز آگهی های استخدامی و خدماتی، طراحی ساده و زیبا، توضیحات و عکس های کالا به صورت واضح و... است. در زمینه طراحی اپلیکیشن نیازمندی اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که هر کدام در حوزه خود موفق هستند. از نمونه های معروف میتوان به شیپور، باما، ایستگاه، نیاز روز و... اشاره کرد.باما یکی از اپلیکیشن ها در زمینه خودرو و وسایل نقلیه است که در آن امکان خرید و فروش انواع خودرو و موتورسیکلت وجود دارد. میتوانید با طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار یا باما یکی از اپلیکیشن های قدرتمند را در زمینه فعالیت خود داشته باشید. میتوانید مانند دیوار یک اپلیکیشن طراحی کنید که همه نوع خدماتی در آن وجود داشته باشد و فقط مختص یک زمینه کاری نباشد و یا اینکه مانند باما فقط در یک زمینه فعالیت کنید.

هرکدام از آنها مزایای مختص خودشان را دارند. این مورد فقط به هدف و نیت شما بستگی دارد و اینکه دقیقا میخواهید چه کاری را انجام دهید. بعد از مشخص کردن هدف خود نیازهای مشتریان را در نظر بگیرید. رقبایتات را تحلیل کنید و لیستی از مزایا و معایب انها بدست اورید و آنها را در اپلیکیشن خود لحاظ کنید. ساخت اپلیکیشن موبایل برای شما فرصتی را فراهم می آورد تا بتوانید به درامد قابل توجهی دست یابید.