هدفون بیتس استودیو 3 های کپی
هدفون طرح بیتس مدل استودیو 3 یکی از هدفون های HighCopy با کیفیت بسیار مناسب است که از نظر طراجی از نسخه تورجینال بیتس الهام گرفته است .
قطعا بهتر می دانید که هدفون های اورجینال بیتس قیمت بسیار بالا و کیفیت بسیار خوبی دارند . اما این نمونه از هدفون که در واقع ساخته شده بر اساس طراحی بیتس می باشد با توجه به قیمتی که حدود 10 درصد قیمت اورجینال می باشد دارای کیفیت بسیار مناسبی است که می تواند تجربه خوبی از خرید برای شما باشد .
هدفون طرج بیتس مدل استودیو 3 دارای بدنه پلاستیکی مقاوم است که به دلیل استفاده از پلاستیک بسیار سبک و راحت می باشد گوشی های این هفدون به صورت بیضی طراحی شدند که به راحتی بر روی گوشی می نشینند و باعث اذیت شدن گوش ها نمی شوند.
این هدفون از قابلیت بی سیم و با سیم پیشتیبانی می کند که قابلیت بی سیم آن از طریق باتری داخلی قابل شارژ حدود 6 ساعت قابل استفاده بوده و قابلیت استفاده با سیم آن نامحدود بوده و راحتی می توانید استفاده نمایید .
هدفون طرح بیتس مدل استودیو قابلیت استفاده از بلوتوث برای اتصال به تلفن همراه را دارد . شما می توانید با اتصال به تلفن همراه صدای موسیقی، فیلم و حتی بازی ها را از داخل هدفون بشنوید.
همانطور که در توضیحات نوشته شده این هدفون دارای میکروفون داخلی می باشد که می توانید به راحتی از ان برای مکالمه استفاده نمایید .
علاوه بر آن قابلیت استفاده از رم یکی دیگر از کاربرد های این هدفون می باشد که شما را به داشتن گوشی موبایل در هنگام ورزش بی نیاز می کند و می توانید با وزن سبک تری به تحرک بپردازید .

منبع اروس دیجیتال