ایرپاد i12
به دلیل قیمت بسیارپایین به یکی از هندزفری های پرطرفدار بازار تبدیل شده که البته کیفیت های مختلفی هم در بازار وجود داره . در ادامه با معرفی نمونه های مختلف در خدمت شما هستیم .0
با استفاده از این ایرپاد تا حدود 1 تا 2 ساعت می توانید موسیقی با صدای مناسب گوش کنید و یا به مکالمه برپدازید برخلاف برخی نسخه های دیگر این ایرپاد، در کیفیت A عمده مشکلات صدا و ضعیف بودن صدای میکروفون حل شده اما در نسخه های ارزان تر این مشکل همچنان پابرجاست.
همچنین این ایرپاد از یک جعبه قابل شارژ بهره می برد که می تواند شما را دو تا سه بار از شارژ مستقیم ایرپاد اتصال به برق شهری بی نیاز کند . صدای موسیقی در ایرپاد ها وضوح بالایی داشته و صدای زیر از صدای بم بیشتر است .
همانطور که بالاتر در رابطه با هندزفری i12 اعلام کرده ایم . ایرپاد I12 در بازار دارای نسخه های مختلفی می باشد که هر کدام کیفیت های مختلفی دارند . با کیفیت ترین نسخه موجود در بازار نسخه تقویت شده و اصلی آن می باشد که در اروس دیجیتال موجود می باشد . بعد از نسخه اصلی I12 . نسخه درج یک تا درجه 4 در بازار می باشند که تمامی این نسخه های هم در اروس دیجیتال موجود و قابل خرید می باشد .
بهترین نسخه بعد از نسخه اصلی نسخه درج یک یا کیفیت A می باشد که در حال مشاهده آن می باشید . این نسخه بر خلاف دیگر هندزفری ها دارای کابل یک متری می باشد که متفاوت با دیگر نسخه های موجود می باشد .