استفاده از قاب محافظ یکی از اولین روش ها برای مراقبت از تلفن همراه می باشد . قاب های مختلفی برای گوشی ها وجود دارد که کیفیت های مختلفی هم دارند . یکی از جالبترین و پرطرفدارترین قاب های قاب های ضد ضربه یا قاب های بتمنی هستند . قاب های ضد ضربه به دلیل طراحی الهام گرفته از بتمن به این نام معروف شدند که البته نکات جالب و کیفیت بسیار خوبی هم دارند .
قاب ضد ضربه A50 با گوشی های دیگر سامسونگ همانند سامسونگ A30S و سامسونگ A50s مشترک می باشد . به همین دلیل این سه مدل در یک گروه قرار می گیرند .
قاب انگشتی A50 یا قاب ضد ضربه a30s از دو لایه Pc سخت و TPU نرم ساخته شده که قابل جداسازی از هم می باشند و همین موضوع باعث جذب ضربه بهتر در پشت تلفن همراه می شود .


قاب ضد ضربه A50 و محافظت از لنز دوربین
گارد آرمور دارای لبه های محافظ دوربین نیز می باشد . این قاب با داشتن ضخامت 0.5 میلیمتری باعث کنترل ضربه و قرارگیری روی سطوح شده و رسیدن خسارت به لنز دوربین شما محافظت خواهد کرد.


قاب ضد ضربه A30s و لبه های محافظ
علاوه بر لایه های محافظ و لبه های دوربین برای گوشه های تلفن همراه هم فکر شده است . از آنجایی که بیشترین ضربه در گوشه های تلفن همراه در هنگام افتادن برای دفع ضربه در موقع سقوط گوشه ها با لایه های بیشتری تقویت شده تا ضربه کمتری به تلفن همراه وارد شود .


دارای هولدر قدرتمند
در این گارد قدرتمند هولدر برای اتصال تلفن همراه به پایه های نگه دارنده تعبیه شده است . البته این نکته را باید بدانید که پایه هولدر همراه این قاب وجود ندارد و این قابل فقط صفحه فلزی اتصال به هولدر را در خود جای داده است . اگر از هولدر در خودرو استفاده می نمایید دیگر نیازی به چسابندن صفحه فلزی به گوشی خود ندارید . این قاب صفحه فلزی بسیار محکمی در خود جای داده است .


یک حلقه ی همه کاره
متمایز ترین بخش در این قاب وجود حلقه قابل چرخش می باشد که کاربردهای فراوانی دارد . یکی از کاربردهای اولیه این حله نگه داری گوشی موبایل می باشد که به واسطه آن و قرار دادن انگشت در آن می توانید با اعتماد بیشتری گوشی خود را در دستان نگه دارید .
یکی دیگر از قابلیت های این حلقه استفاده به عنوان نگه دارنده و افقی کردن تلفن همراه می باشد . با چرخاندن هولدر می توانید گوشی را بر روی میز یا سطوح به صورت افقی نگه دارید.