لوله بازکنی و تخلیه چاه مقصود با چندین دهه سابقه کار در زمینه بازکردن لوله و چاه بازکنی بصورت کاملا مکانیزه و با استفاده از دستگاه های تخصصی میباشد که این دستگاه ها توسط متخصصین کار آزموده و حرفه ای مورد بهره برداری قرار میگیرند. لوله بازکنی مقصود با مهارت در دو بخش لوله بازکنی فوری و تخلیه چاه شبانه روزی آماده ارائه خدمات در کلیه نقاط تهران به مشتریان گرامی میباشد. تخلیه چاه مقصود در طی چندین دهه فعالیت خود پروژه های زیادی را به انجام رسانده که همگی به یاری خداوند متعال رضایتمندی مشتریان را در پی داشته است. در ادامه این مقاله درباره تخصص ها و نوع فعالیت و ابزار آلات تخصصی مورد کار تیم لوله بازکنی مقصود صحبت خواهیم نمود تا شما کاربران گرامی را جهت مشخص کردن نوع خدمات مورد نیازتان یاری نماییم.

خدمات لوله بازکنی
خدمات لوله بازکنیاز مهمترین خدمات تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه حرفه ای برطرف کردن مشکلاتی مانند کندی آب در هنگام تخلیه است که یکی از شایع ترین علائم گرفتگی لوله بوده و میتواند به دلیل گیر کردن اشیاء خارجی در داخل دیواره های لوله باشد. انتشار بوی نامطبوع از درون لوله ها به محیط بیرون نیز از دیگر علائم گرفتگی لوله است که نشانگر مسدود شدن داخل لوله به دلیل بستن چربی در جداره های آن میباشد که احتیاج به یک تیم تخلیه چاه و لوله بازکنی تضمینی و مجرب جهت برطرف نمودن این مشکلات است. تغییر رنگ آب هنگام خارج شدن از شیر آب نیز میتواند از دیگر علائم گرفتگی لوله ها باشد که به دلیل زنگ زدگی داخلی جداره های لوله بوده و تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه مقصود راه حل های متناسبی برای این مشکلات در نظر گرفته که در ادامه به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی فاضلاب
بازکردن لوله فاضلاب مشکلات پر شدن فاضلاب به دلیل عدم رعایت یکسری نکات بوجود میآیند. گاها بر اثر بی دقتی، زباله یا اجسام کوچک وارد راه آب شده و همین امر باعث نیاز پیدا کردن به یک چاه بازکنی متبحر میشود تا با انجام عملیات لوله بازکنی و تخلیه چاه بتواند مشکل گرفتگی فاضلاب را رفع نماید. انجام عملیات لوله بازکنی بصورت فوری برای رفع مشکلات فاضلاب یک امتیاز محسوب میشود زیرا بوی بد و همچنین راکد ماندن فاضلاب در قسمت راه آب واقعا آزار دهنده است و امکان صبر کردن چند روزه در این وضعیت غیر ممکن میباشد لذا ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بصورت فوری و تضمینی برای مشتری بسیار با اهمیت میباشد. در حال حاضر لوله بازکنی تهران سعی دارد تا با رائه خدمات اورژانسی، مشکلات تخلیه چاه را رفع نموده و به باز کردن انواع لوله های فاضلاب توالت و حمام و دیگر قسمت های ساختمان بپردازد.

روش های لوله بازکنی
تیم متخصص تخلیه چاه تهران در ابتدا با استفاده از ابزارآلات تخصصی، محل مسدود شدن لوله تشخیص داده و به چند روش تخصصی (بازکردن لوله با پمپ هوا / باز کردن لوله با فنر / باز کردن لوله با مواد شیمیایی و لوله بازکنی بصورت دستی در صورت لزوم) عملیات لوله بازکنی را انجام آغاز مینماید. هر کدام از این روش ها فرآیند و مراحل مخصوص به خود را دارد که در ادامه به اختصار در باره آنها توضیح خواهیم داد.

◎ لوله بازکنی با فنر

متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه در این روش با دستگاهی که سر آن، دریلی شکل میباشد و فنر چندین متری مخصوص به سر آن متصل است عملیات باز کردن لوله را انجام میدهند. به این صورت که وقتی فنر وارد لوله میشود با چرخش خود هر جسمی را در داخل لوله از سر راه خود برمیدارد و به این شکل عملیات لوله بازکنی انجام میگردد. این دستگاه شامل دو حالت برقی و دستی میباشد که نوع برقی آن بروز بوده و قدرت بیشتری در باز کردن لوله دارد.

◎ لوله بازکنی با دستگاه

متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فشار هوا استفاده میکند. در این حالت هوای متراکم درون مخزن را با فشار زیاد به درون چاه وارد میکند که در فشار بالا میتواند صدای مهیبی هم تولید کند. این پمپ ها به دلیل خطرناک بودن بایستی توسط متخصصین لوله بازکنی که دوره های آموزشی را گذرانده اند انجام شود. همچنین بایستی مراقب بود تا در اثر فشار زیاد هوا، لجن ها به بیرون نپاشند لذا کار با این دستگاه نیاز به تجهیزات ایمنی دارد.

◎ لوله بازکنی با مواد شیمیایی

در این روش که تشخیص استفاده از آن فقط توسط متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه انجام میشود، با رعایت نکات ایمنی یعنی داشتن دستکش و عینک مخصوص، مقدار مناسبی از محلول شیمایی مخصوص لوله بازکنی را داخل لوله گرفته شده میریزند. این محلول میتواند با اسید موجود در خود بدون تخریب و از بین بردن جداره لوله ها موانعی که باعث مسدود شدن لوله شدند را از بین برده و راه لوله را باز کند. این کار خطراتی بهمراه دارد که اصولا استفاده از آن توسط متخصصین لوله بازکنی و تخلیه چاه توصیه نمیگردد.

قیمت لوله بازکنی
اگر با دقت گشتی در فضای مجازی بزنید شاهد موارد متعدد سوء استفاده افراد غیر مجاز از قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در جهت منافع خودشان خواهید بود. به هر حال هر نوع ارائه خدمات بایستی یک تعرفه و هزینه معقولی را داشته باشد. حالا شاید قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در شمال تهران با جنوب تهران به دلیل شرایط مسافت و محل که با هم یکسان نباشد اما مطمئن باشید قیمت نجومی و نامتعارف هم دور از انصاف است که خدمات فنی مقصود بر این مسئله کاملا اشراف داشته و هزینه های اعلامی از سوی این تیم بر اساس تعرفه های اصناف میباشد که خدمت مشتریان گرامی اعلام میگردد. ” تیم لوله بازکنی و تخلیه چاه همواره از لحاظ اقتصادی پشتیبان مشتریان خود بوده زیرا رضایتمندی مشتری تبلیغی برای ادامه کار این تیم خواهد بود “