اجاره قالب بتن و تجهیزات قالب بندی شامل تمامی لوازمی میباشد که برای قالب بندی بتن مورد نیاز است که این لوازم شامل براکت ، سکوی بتن ریزی ، جک سقفی ، بلت مهاری ، کلمس ، گوه نر و ماده فولادی ، گیره قالب بندی ، مهره بلت ، میان بلت ها ، نبشی پانچ شده و واشر بلت ها میباشد. از مهمترین خصوصیات قالب بندی بتن به پایداری آنها میتوان اشاره کرد که به عواملی مانند تكیه گاه نامناسب زیر پایه های اطمینان، تحت نظر نبودن این کار توسط کارگران ماهر، خوب نبستن تجهیزات قالب بندی به یكدیگر، در نظر نگرفتن بارهای زنده و مرده وارد به قالب ها، لغزش لایه خاک مجاور و دیگر موارد این چنینی بستگی دارد که در صورت عدم رعایت این موارد میتواند باعث خرابی تجهیزات قالب نو و مخصوصا تجهیزات قالب بندی دست دوم گردد. در ادامه درباره تولید تجهیزات قالب بندی توضیح خواهیم داد.

تولید تجهیزات قالب بتن
تولید تجهیزات قالب بندی استاندارد در سایز طولی 1 و 1.5 و 2 متری و 9 سایز 10، 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45 و 50 سانتیمتری انجام میگیرد که با کنار هم قرار دادن قالب تسمه ای و اتصال آنها به یکدیگر توسط پین و یا کلمس به راحتی میتوان هرگونه ابعاد با ضریب 5 سانتیمتر را اندازه گیری نمود. قالب تسمه ای جزئی از تجهیزات قالب بندی است که در جهت اجرای دیوار یکطرفه و دیوار دوطرفه ، فونداسیون و سقف استفاده میگردد. تجهیزات قالب بتن یا همان قالب بتن دارای متعلقاتی از جمله پین و گوه ، گیره ، واشر کاس ، واشر دو لوله ، بلت عصایی ، بلت تمام رزوه ، بلت دو سر رزوه و غیره است. در ادامه این مطلب عمران صنعت پایا شما را با لوازم قالب بندی آشنا و درباره فروش تجهیزات قالب بندی شما را راهنمایی خواهد کرد.

فروش لوازم قالب بندی

در حال حاضر برای قالب بندی بتن از انواع تخته سه لایی روسی، مالزی، اندونزی، چینی ضد آب و ساده استفاده میشود که نسبت به نوع و حجم کار میتوان از انواع مختلف این محصولات استفاده کرد. شرکت عمران صنعت پایا یکی از تولیدکننده تجهیزات قالب بتن میباشد که در حال فروش تجهیزات قالب بندی با بهترین کیفیت بوده و این تجهیزات را با قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان گرامی قرار میدهد. لازم به ذکر است که پایداری در زمان تولید تجهیزات قالب بندی همان گونه که در پاراگراف اول گفته شد عامل بسیار مهمی است که با خرید این تجهیزات از عمران صنعت پایا جای نگرانی وجود نداشته و لازم است به این نکته اشاره کنیم که علاوه بر فروش تجهیزات قالب بندی نو ، این شرکت تجهیزات قالب دست دوم را نیز با قیمتی بسیار مناسب به شما ارائه میدهد.