بررسی موبایل برند شیائومی

همانطور که اشاره کردیم این برند به تازگی طرفداران زیادی بین کاربران پیدا کرده است و علت محبوبیت و فراگیری شدن آن با اوضاع نامناسب اقتصادی این روزها کاملا قابل درک است. طبیعی است که ترکیب قیمت پایین و امکانات عالی اکثر ما را برای خرید محصولی به صرفه ترغیب کند. در واقع میتوان گفت گوشی های شیائومی همان امکانات را با قیمت پایین تر به مشتریان و کاربران خود ارائه میکنند. آنچه اهمیت دارد این است که در صورت بروز هر گونه اخلالی در موبایل خود، به عنوان یک کاربر هوشمند باید نمایندگی رسمی و معتبر مربوطه را شناسایی کرده و اکیدا به مراکزغیرمجاز و فاقد استاندارد مراجعه نکنید، در غیر این صورت نه تنها اختلال مورد نظر برطرف نخواهد شد بلکه امکان دارد مشکلی اساسی تر برای دستگاه به وجود بیاید.
تعمیرات موبایل شیائومی به علت ساختار ویژه این برند، نیازمند متخصصانی است که آشنایی کامل با ساختار قطعات موجود در این دستگاه ها داشته باشند. نمایندگی موبایل شیائومی در مجموعه مهر سرمستان این ضمانت را به شما میدهد که متخصصان حوزه تعمیر علاوه مهارت ویژه در این زمینه، در مواردی مثل ارائه ی سرویس های پس از فروش، ارائه ی لوازم جانبی اورجینال و با کیفیت شیائومی رضایت شما عزیزان را جلب کند.
خدمات نمایندگی موبایل شیائومی

نمایندگی موبایل شیائومی مهر خدمات خود را در بخش های متعدد، شامل فروش انواع گوشی های شیائومی، خدمات تعمیر و تعویض قطعات و گارانتی موبایل ارائه می شود. این مجموعه با داشتن تخصصی ترین کارگاه های تعمیر، پاسخگوی مشکلات ایجاد شده در موبایل شما عزیزان است. کادر مجرب و متخصص ما با توجه به پارامترهای استاندارد در بخش تعمیرات گوشی شیائومی تا حد امکان کیفیت مورد نظر شما از دستگاه را بازیابی و ترمیم و تعمیر قطعات گوشی شیائومی را به بهترین شکل پیاده سازی میکنند. تنها در صورتی که فرسودگی قطعه به حدی باشد که نیاز به تعویض داشته باشد با قطعات اورجینال جایگزین میشود. همچنین خدمات فروش انواع گوشی توسط مشاوران برتر ما صورت میگیرد و مشاوران ما تا انتخاب مناسب ترین گزینه برای خرید شما را همراهی خواهند کرد . مشتریان عزیزهمچنین میتوانند در صورت بروز هرگونه اختلال و نارضایتی از خدمات، شکایت خود را از طریق بخش شکایات پیگیری کنند.
از جمله خدمات نمایندگی موبایل شیائومی در بخش تعمیرات:

 • تعمیر و رفع ایراد عدم شناسایی سیمکارت.
 • تعویض هارد گوشی در مرکز تعمیرات
 • رفع ایراد عدم شناسایی کارت حافظه گوشی
 • آپدیت اندروید و آی او اس
 • تعمیر عدم کار کردن پورت ها
 • برداشتن پترن
 • رفع ایراد عدم دریافت سیگنال
 • ترمیم قطع ناگهانی آنتن
 • تعمیرات مربوط به سفید شدن صفحه ی موبایل
 • تعمیرات عدم کار کردن بلندگوی گوشی
 • ترمیم عدم کار کردن تاچ
 • بازیابی عدم کارکرد کیبورد
 • رفع مشکل داغ کردن گوشی های شیائومی
 • بررسی مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی های شیائومی
 • بررسی مشکل دشارژ شدن باتری گوشی شیائومی
 • تعمیر گوشی های شیائومی در صورت ضربه خوردن
 • تعمیر گوشی های شیائومی در صورت نفوذ آب و رطوبت

ویژگی و مزایای نمایندگی موبایل شیائومی

در این مرکز تمامی مدلهای تلفن های همراه شیائومی تعمیر میشوند. ضمن اینکه انواع مختلف تعمیرات گوشی شامل مشکلات شارژ، تعویض باتری و همچنین جایگزینی LCD و مشکلاتی از این دست انجام میشود. کادر فنی مجرب ما فرآیند تعمیر و تعویض قطعات گوشی شیائومی را در کوتاه ترین زمان انجام داده و رضایت مشتری جلب خواهند کرد. مهم ترین ویژگی نمایندگی موبایل شیائومی عیب یابی دقیق از دستگاه است که در واقع مهمترین بخش در فرآیند تعمیرات محسوب می شود. و در صورتی که به درستی انجام نشود، تعمیرات تاثیری نخواهند داشت. جایگزینی قطعات اورجینال در صورت فرسودگی قطعه از دیگر ویژگی های این مجموعه است که آن را از سایر مراکز متمایز میکند.
نمایندگی موبایل شیائومی در تهران

نمایندگی موبایل شیائومی در تهران تنها به کاربران تهرانی اختصاص ندارد. مجموعه مهر سرمستان سعی داشته است تا با در نظر گرفتن یک سری سرویس های جامع و کاربردی، و به کمک کادر حرفه ای کارشناسان و تکنسین های موبایل، پاسخگوی نیاز های کاربران برند مذکور در تهران و سایر شهرهای ایران عزیزمان باشد. خدمات نمایندگی ما در تهران دو بخش اصلی فروش و تعمیرات را در بر میگیرد. استقبال زیاد کاربران ایرانی از برند شیائومی، سبب شد تا شرکت های زیادی خود را به عنوان نمایندگی شیائومی معرفی کنند؛ که در صورت مراجعه کاربران به این نمایندگی های غیر مجاز، عواقب آن متوجه خودشان است و باید مشکلات احتمالی را بپذیرند. نمایندگی های مجاز، مجوز های معتبر و مربوطه را دارا هستند و خدماتشان را با ضمانت و گارانتی ارائه می دهند. برای برقراری تماس با نمایندگی موبایل سامسونگ در تهران، میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما، از طریق آدرس شعب و شماره های تماس اقدام کنید.

روند تعمیر گوشی های شیائومی

با مراجعه به نمایندگی موبایل شیائومی به محض ایجاد هر گونه اشکالی در کارکرد گوشی موبایل خود از راهنمایی و مشاوره کارشناسان متخصص مجموعه ما بهره مند خواهید شد. بعد از مراجعه به این مرکز و قبل از هر گونه اقدامی اطلاعات در مورد روند تعمیرات و کلیه اطلاعات در مورد اشکالات دستگاه و در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اطلاعاتی که شامل زمان مورد نیاز تعمیر، چگونگی و روش تعمیر، برآورد هزینه و همینطور نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات می شود. در صورتی نبود ابهام در روند تعمیرات، تعمیر و ترمیم دستگاه شما انجام میشود. و اگر قطعه معیوب در گوشی قابل تعمیر نباشد، این اطمینان را به شما می ‎دهیم که قطعات تعویضی اورجینال و اصل باشند. پس از اتمام روند تعمیر، دستگاه به کارشناس فنی نمایندگی تعمیرات شیائومی تحویل داده شده بررسیهای نهایی با اجرای تست های مختلف انجام میشود و در صورت قابل قبول بودن عملکرد دستگاه به مشتری تحویل داده می‎شود.
تعمیرات موبایل شیائومی

همانطور که میدانید استفاده از گوشی های هوشمند با زندگی مردم پیوند قوی دارد و این پیوند روز به روز قوی تر می شود، به همین علت شاهد رشد قارچ گونه مراکزی هستیم که به شکل تخصصی به تعمیر گوشی های موبایل میپردازند. تعمیرات گوشی های شیائومی نیز توسط این مراکز غیر حرفه ای پشتیبانی میشود و افراد بسیار صرفه به خاطر قیمت پایین خدمات و یا تبلیغات کاذب آن ها، جذب این مراکز شده و گوشی موبایل خود را به آن ها می سپارند. تعمیرات گوش های شیائومی کار ساده ای نیست. در واحد تعمیرات شیائومی تعمیرکاران ما، بصورت کاملا حرفه ای در این زمینه آموزش دیده اند و با قطعات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های شیائومی کاملا آشنا هستند؛ و شما با اطمینان کامل می توانید گوشی خود را به این افراد متخصص بسپارید.
تعمیرات سخت افزاری موبایل شیائومی

بخش تعمیرات سخت افزاری گوشی های شیائومی بازرگانی مهر، خدمات با بهره گیری از متدهای جدید و قطعات اروجینال ارائه می شود. از آنجایی که ما کاملترین بردهای داغی در تناسب با انواع مدل های گوشی های شیائومی به همراه سخت افزارکارهای حرفه ای را موجود داریم، هر گونه اختلال احتمالی برای گوشی های شیائومی در این مرکز قابل حل است. تعویض و تعمیرات آی سی هارد وهمینطور emmc که جزو اختصاصی ترین تعمیرات سخت افزاری شیائومی به حساب میآید با قیمت مناسب در این مرکز انجام می شود.

تعمیرات تاچ گوشی های Xiaomi

کند شدن یا کار نکردن تاچ گوشی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. اجرای برنامه های سنگین باشید و یا پر بودن حافظه ی گوشی از جمله این دلایل است. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید توصیه می شود ابتدا مواردی که به آن ها اشاره شد را بررسی کنید. اگر مشکل از موارد نامبرده ناشی نشده بود، لاز م است سریعا به یک مرکز معتبر تعمیر گوشی های شیائومی مراجعه کنید. تعمیر تاچ شیائومی از تخصصی ترین خدمات این مجموعه است. در مرکز مهرسرمستان پس از بررسی ها، تاچ گوشی به وسیله کارشناسان تعویض و یا تعمیر می شود. اگر تاچ به درستی به ال سی دی متصل نباشد، عملکرد کندی خواهد داشت از همین جهت پرس کردن تاچ به ال سی دی مراحله ی مهم و حساسی محسوب میشود که با اعتماد کامل میتوانید آن را به متخصصین ما بسپارید.
نمایندگی موبایل شیائومی | نمایندگی رسمی گوشی های شیائومی | بازرگانی مهر