:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: آموزش نصب کرنال با فرمت های sin و img از طریق فست بوت نرم افزار فلش تولز

مدیر بازنشسته
    Saeedblack آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    76 تشکر در 30 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon آموزش نصب کرنال با فرمت های sin و img از طریق فست بوت نرم افزار فلش تولز

SIN & IMG Kernal Installing VIA FastBoot Guide

نرم افزار فلش تولز علاوه بر نصب رام ها از طریق حالت فلش مود قابلیت نصب مستقیم کرنال ها با فرمت های sin و img را از طریق منوی فست بوت داراست.
    نصب کرنال بسیار ساده است ولی در صورت اشتباه در نصب کرنال این عمل می تواندبرای دستگاه شما بسیار خطرناک باشد و موجب بریک شدن (خاموش شدن و روشن نشدن دائم) آن شود.
    در زمان نصب کرنال حتما دقت کنید که فایل مربوط به گوشی خودتان اقدام نمایید در غیر اینصورت با مشکل ذکر شده(بریک شدن) مواجه خواهید شد.
    نکته مهم : برای نصب کرنال حتما حتما احتیاج دارید که بوت لودر گوشیتون باز باشه.
    مراحل به ترتیب و با وجود تصویر ارائه خواهد شد

1-نرم افزار فلش تولز را اجرا کنید.گوشی را خاموش کنید و دکمه ی ولوم بالا را بگیرید وکابل یو اس بی را به گوشی متصل نمایید .پس از دیدن پیام دیوایس کانکتد این فست بوت باید LED گوشی شما به رنگ آبی درآمده باشد ،در این لحظه روی دکمه با شکل زیر کلیک نمایید.

2- پس از مرحله 1 به شکل زیر می رسید که روی حالت فست بوت کلیک نمایید و ok را کلیک نمایید.

3-پس از مرحله 2 به پنجره ای با فرم زیر مواجه خواهید شد که باید بر روی دکمه کلیک نمایید.

4- حال منویی باز خواهد شد و مسیر فایل کرنال را از شما طلب می کند که شما مسیر صحیح فایل رو در کامپیوترتون انتخاب و روی فایل کرنال کلیک می کنید

5- با اجرای مرحله ی 4 به هیچ وجه تا پایان فلش کرنال کابل را از دستگاه جدا نکنید و یا پروسه را قطع نکنید.(در صورت عدم رعایت)امکان بریک شدن گوشی وجود دارد

6- لوگ های نرم افزار را نگاه کنید و در صورتی که پیغام flashing opration completeو پس از آن عبارت OKAY را مشاهده نمودید پروسه نصب کرنال پایان یافته که باید کابل را جدا و دیوایس را روشن نمایید
    نکته :معمولا پروسه نصب کرنال بیشتر از 5 ثانیه زمان نمی برد.
    مجددا تاکید میشه در صورتی که بوت لودر گوشیتون باز نیست اقدام به این عمل نکنید چون گوشی شما بریک خواهد شد.
    ویرایش توسط Saeedblack : 2012_10_27 در ساعت 11:02
    8 کاربر از Saeedblack به خاطر این پست تشکر کردند.
    Aliover,elmia,Hadi,khoshkel,MαHDi,Senator,YaMiN,بیغشی

کاربر سایت
    saeidgram آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Mini-Pro Android4.0.4
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط xperiangood نمایش پست ها
    وقتی شما بوتلودرتون رو باز کنید . و یه کرنل حاوی روت و ریکاوری فلاش کنید بعد از نصب گوشی شما هم روت میشه هم دارای ریکاوری
    یا مثلا یه کرنل فلاش میکنید که فقط ریکاوری داشته باشه و بعد از فلاش گوشی شما فقط دارای ریکاوری میشه
    ممنون ولی یه سوال دیگه ، من الان گوشیم روت هست و بوت لودرم باز ، با استفاده از یه برنامه ریکاوری منو هم اضافه کردم ولی هنو کرنلی فلش نکردم ،الان اگه بخام کرنل فلش کنم با اون ریکاوری قبلیه باهم تداخل دارن یا میشه؟ (در اصل میخام یه رام کاستوم بریزم که دارم این کارا رو می کنم ولی بلد نیستم!)

کاربر منتخب
    xperiangood آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.36
    Xperia-SP Android7.1
    857 تشکر در 584 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidgram نمایش پست ها
    ممنون ولی یه سوال دیگه ، من الان گوشیم روت هست و بوت لودرم باز ، با استفاده از یه برنامه ریکاوری منو هم اضافه کردم ولی هنو کرنلی فلش نکردم ،الان اگه بخام کرنل فلش کنم با اون ریکاوری قبلیه باهم تداخل دارن یا میشه؟ (در اصل میخام یه رام کاستوم بریزم که دارم این کارا رو می کنم ولی بلد نیستم!)
    اهان نه عزیز تو اموزش نصب اون کاستوم رام هر کرنلی که داده فلش کنید جایگزین میشه...

2 کاربر از xperiangood به خاطر این پست تشکر کردند.
    saeidgram,Sin@-Z

کاربر سایت
    saeidgram آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

اهان نه عزیز تو اموزش نصب اون کاستوم رام هر کرنلی که داده فلش کنید جایگزین میشه...
    بازم ممنون ، میخام viper نصب کنم ، نگفته چه کرنلی!!! krsh خوبه؟
    بعد آروما ینی چی؟ اینکه میشه تغییرات توی آروما داد آموزشش رو از کجا ببینم؟

کاربر منتخب
    xperiangood آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.36
    Xperia-SP Android7.1
    857 تشکر در 584 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

بازم ممنون ، میخام viper نصب کنم ، نگفته چه کرنلی!!! krsh خوبه؟
    بعد آروما ینی چی؟ اینکه میشه تغییرات توی آروما داد آموزشش رو از کجا ببینم؟
    اگه منظورتون این رامه:
    رام Viper | پورت شده از گوشی های HDPI | پشتیبانی فارسی|
    نیازی به نصب کرنل نیست
    اما اروما:

• آروما چیست؟

در هنگام نصب رام کاستوم ابتدا وارد منویی میشوید که از شما مدل گوشیتون نوع بوتلودرتون و بقیه عوامل رو میپرسه به این محیط میگیم آروما اما آروما در هر کاستوم رام متفاوت هستش و بستگی به دولوپر رام داره که آروما رو چطوری طراحی کنه مثلا میتونه مود هایی رو اضافی قرار بده تا کاربر به طور دلخواه تیکش رو بزنه و همراه با نصب رام اون رو هم نصب کنه

• چرا باید در آروما نهایت دقت رو داشته باشیم؟

در محیط آروما از ما نوع گوشیمون رو میپرسه که اگه ما اشتباه امتحان کنیم تاچ گوشیمون از کار میافته پس دقت در این مورد بسیار حائز اهمیت هستش
    در محیط آروما از ما نوع بوتلودرمون رو میپرسه که اگه اشتباه انتخاب کنیم احتمال بریک شدن گوشیمون بسیار فراوان هست

تشکر شده توسط :
    saeidgram

کاربر سایت
    saeidgram آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

اگه منظورتون این رامه:
    رام Viper | پورت شده از گوشی های HDPI | پشتیبانی فارسی|
    نیازی به نصب کرنل نیست
    اما اروما:

• آروما چیست؟

در هنگام نصب رام کاستوم ابتدا وارد منویی میشوید که از شما مدل گوشیتون نوع بوتلودرتون و بقیه عوامل رو میپرسه به این محیط میگیم آروما اما آروما در هر کاستوم رام متفاوت هستش و بستگی به دولوپر رام داره که آروما رو چطوری طراحی کنه مثلا میتونه مود هایی رو اضافی قرار بده تا کاربر به طور دلخواه تیکش رو بزنه و همراه با نصب رام اون رو هم نصب کنه

• چرا باید در آروما نهایت دقت رو داشته باشیم؟

در محیط آروما از ما نوع گوشیمون رو میپرسه که اگه ما اشتباه امتحان کنیم تاچ گوشیمون از کار میافته پس دقت در این مورد بسیار حائز اهمیت هستش
    در محیط آروما از ما نوع بوتلودرمون رو میپرسه که اگه اشتباه انتخاب کنیم احتمال بریک شدن گوشیمون بسیار فراوان هست
    مرسی آره همون رام viper 8 منظورم بود ، ینی میتونم بدون کرنل هم از منوی ریکاوری رام رو نصب کنم آره؟
    خیلی ببخشید که هی سوال میپرسم ، من با یه نرم افزار از کامپیوتر زدم که بوت لودر رو باز کنه و نوشت باز شد و اینا ، بعد الان برا اطمینان از اینکه بازه یا بسته هرچی کد *#*#7378423#*#* رو میزنم فورس کلوز میده و نمیگه! راه دیگه ای هم هس برا اینکه بفهمم بازه یا بسته؟ که تو آروما اشتباه نزنم

کاربر منتخب
    xperiangood آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.36
    Xperia-SP Android7.1
    857 تشکر در 584 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

مرسی آره همون رام viper 8 منظورم بود ، ینی میتونم بدون کرنل هم از منوی ریکاوری رام رو نصب کنم آره؟
    خیلی ببخشید که هی سوال میپرسم ، من با یه نرم افزار از کامپیوتر زدم که بوت لودر رو باز کنه و نوشت باز شد و اینا ، بعد الان برا اطمینان از اینکه بازه یا بسته هرچی کد *#*#7378423#*#* رو میزنم فورس کلوز میده و نمیگه! راه دیگه ای هم هس برا اینکه بفهمم بازه یا بسته؟ که تو آروما اشتباه نزنم
    بله تو اموزش مشخصه
    اگه تو کامپیوتر زده بازه و شما کرنل فلش کردید و جواب داده که حتما دیگه بوتلودر بازه
    روش دیگه هم تو انجمن های بقلی پیدا کردم ولی صفحه رو باز نمیکنه

تشکر شده توسط :
    saeidgram

مدیر کل انجمن
    YaMiN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.55
    2,412 تشکر در 1,107 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 8 ثانيه

Title Icon

برای اون رام کرنل لوپوس رو فلش بزن
    همه چیز در مورد رام های سیانوژن---همه چیز در مورد مود Xposed---دانلود فلش تولز---اصطلاحات اندروید
    آموزش باز کردن بوتلودر---آموزش فلش کردن کرنل
    لطفا فقط سوالات خود را در بخش مربوطه در انجمن بپرسید و از فرستادن پیام خصوصی جدا خودداری کنید.
    با تشکر

کاربر سایت
    saeidgram آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط YaMiN نمایش پست ها
    برای اون رام کرنل لوپوس رو فلش بزن
    من این پیامتونو ندیده بودم کرنل krsh رو فلش کردم بعد رام رو نصب کردم ، الان مشکلی که هست اینه که وای فای کار نمی کنه ، تو فایل کرنلی که دانلود کردم یه فایل زیپ به اسم wifi modelus بود که یه سری فایلا توشه ، که گفته بود برا حل همین مشکله اما نمیدونم با این فایلا باید چیکار کنم؟ تو ریکاوری باید نصب شه ؟ چجوریه؟! :(
    بعد اگه این کرنلی که شما میگید رو فلش کنم دوباره باید از اول رام رو نصب کنم یا نه همین که فلش کنم بعد ریبوت کنم بالا میاد عادی؟ ممنون

کاربر سایت
    saeidgram آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

آقا حل شد مشکل ماژول وای فای رو نصب کردم ، لازمه که بازم اون کرنلی که شما گفتیدو بزنم؟

مدیر کل انجمن
    YaMiN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.55
    2,412 تشکر در 1,107 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 8 ثانيه

Title Icon

آقا حل شد مشکل ماژول وای فای رو نصب کردم ، لازمه که بازم اون کرنلی که شما گفتیدو بزنم؟
    اگه با همین عادی داره کار میکنه لازم نیست من فقط پیشنهاد دادم
    همه چیز در مورد رام های سیانوژن---همه چیز در مورد مود Xposed---دانلود فلش تولز---اصطلاحات اندروید
    آموزش باز کردن بوتلودر---آموزش فلش کردن کرنل
    لطفا فقط سوالات خود را در بخش مربوطه در انجمن بپرسید و از فرستادن پیام خصوصی جدا خودداری کنید.
    با تشکر
    تشکر شده توسط :
    saeidgram

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع