google-play-gift-cards

امروز قصد داریم تا با یک آموزش ساده نحوه بدست آوردن گیفت کارت گوگلی پلی را به صورت رایگان برای شما توضیح دهیم. این آموزش توسط یکی از کاربران انجمن تخصصی اکسپریا به نام shs77 گرد آوری شده است. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ترفند بدست آوردن گیفت کارت رایگان گوگل پلی و دیگر فروشگاه های آنلاین و خرید جم در بازی clash of clans

برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید

1 – تمام تنظیمات location را در گوشی خود غیر فعال کنید

2 – سیم کارت خود را در بیاورید یا گوشی را در حالت هواپیما تنظیم کنید ولی بهترین روش استفاده از برنامه ی Market Enabler است که می توانید آن را از اینجا دریافت کنید

3 – به یک ابزار تغییر دهنده آی پی متصل بشید

4 – با مرورگر موبایل خود به این لینک بروید

و برنامه FreeMyApps را از گوگل پلی دانلود کنید در صورتی که از این لینک استفاده کنید به شما 200 امتیاز رایگان داده خواهد شد ولی اگر از m.freemyapps.com برنامه را دریافت کنید هیچ امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت

5 – بعد از دانلود از گوگل پلی برنامه را اجرا کنید

6 – بعد از لود شدن از شما درخواست میشود که به اکانت فیس بوک خود متصل شوید. بدون متصل شدن نمیتوانید از این برنامه استفاده کنید پس از اجرای برنامه فیس بوک در صورتی که قبلا اکانتی را ثبت کرده باشید فقط باید این برنامه را تایید کنید ولی اگر ندارید باید اقدام به ساخت یک اکانت جدید کنید

7 – بعد از اینکار شما در قسمت بالای برنامه گزینه اسپانسر ها را انتخاب کنید در این قسمت لیستی از برنامه به نمایش گذاشته میشود که مقدار کردیت ( امتیاز ) که با دانلود آن برنامه بدست می آورید در جلو برنامه نوشته شده (  احتمال تفاوت در شرایط دریافت کردیت در بعضی برنامه ها وجود دارد )

8 – با انتخاب هر برنامه صفحه ای باز خواهد شد که از شما درخواست میکند بعد از نصب کردن برنامه را اجرا کنید تا کردیت ( امتیاز ) به شما داده بشه شما با زدن دکمه okay به صفحه برنامه در گوگل پلی میرید

9 – بعد از دانلود و نصب برنامه دوباره به FreeMyApps برگردید تا امتیاز به شما تعلق بگیرد البته ممکن است این فرآیند کمی زمان ببرد.

10 – شما میتوانید برای دیدن مقدار کردیت لازم برای دریافت گیفت کارت به بخش gifts برنامه رفته و با زدن هر کدام میزان کردیت لازم را مشاهده کنید.

11 – در بخش share برنامه هم راه هایی برای اشتراک گذاری برنامه به دیگران وجود دارد که به ازای هر نفر 200 کردیت به حساب شما اضافه خواهد شد.

12 – زمانی که موفق شدید گیفت کارت گوگل پلی دریافت کنید میتوانید با این روش از آن در گوگل پلی استفاده کنید برای استفاده در بازی clash of clans هم به بخش خرید الماس رفته و با زدن هر بسته الماس صفحه ای برای شما باز خواهد شد که میتوانید با زدن redeem code ( رمز گیفت کارت ) برای بازی الماس خریداری کنید (مثلا قیمت بسته 1200 الماس 10 دلار است)

نکته 1 : برای جلوگیری از اینکه گوگل محل سکونت شما یعنی ایران را تشخیص ندهد راه های لازم را حتما انجام دهید.

نکته 2 : در برنامه market enabler بهتر است که اپراتور آمریکایی انتخاب کنید

نکته 3: برنامه را حتما از لینکی که ما برای شما قرار دادیم دریافت کنید.

نکته 4 : اکانت فیس بوک شما حتما باید از طریق شماره موبایل verify شده باشد در غیر این صورت با ارور مواجه خواهید شد.

نکته 5 : هر 300 کردیت در این برنامه معادل 1 دلار میباشد که نسبت به سایر برنامه های مشابه امتیاز بهتری به حساب خواهد آمد.

 

با تشکر از shs77