اکسپریا XZ Premium از هفته گذشته به صورت رسمی وارد برخی از شهرهایِ کشور عزیزمان ایران شده است و اَکنون وقت این را پیدا کرده ایم تا با بررسی متعلقات همراه این گوشی هوشمند در کشورمان، گزارشی را برایِ شما همراهان همیشگی تهیه کنیم؛ گزارشی که تا به امروز درخواست هایِ زیادی برایِ آن داشتیم.

همیشه یکی از دغدغه هایِ اصلی کاربران محصولات سونی در ایران، لوازم جانبی داخل جعبه گوشی هایِ اکسپریاست. سونی در سری هایِ مختلف گوشی هایِ خود سیاست هایِ مختلفی را در این باره پیاده میکند، اما معمولاً برایِ پرچمداران این کمپانی وضع تا حدودی مشابه میباشد.

اکسپریا XZ Premium در حال حاضر قدرتمندترین و گران ترین محصول اکسپریا در دنیاست. سونی در جعبه این گوشی هوشمند همچون نسل هایِ قبل پرچمداران خود از یک هندزفری بسیار با کیفیت سیم دار بهره گرفته است. همانطور که پیش بینی میشد، هندزفری داخل جعبه گوشی اکسپریا XZ Premium همان هندزفری معروف و بسیار با کیفیت MH750 سونی میباشد.

موضوع دیگری که بسیار برایِ کاربران مهم میباشد، بحث شارژری است که سونی در جعبه محصولات خود قرار میدهد. تا پیش از این سونی در جعبه محصولات پرچمدار خود از شارژرهایِ معمولی بهره میگرفت و در تمامی نسل ها، شارژر سریع به صورت جُداگانه به فروش میرسید، که در ایران قیمتی حدود 150 تا 200 هزار تومان دارد.

حال اما سونی به دلیل اَعلا بودن گوشی هوشمند جدیدش و نام بزرگی که یدک میکشد، برایِ اولین بار شارژر سریع معروف خود را در داخل جعبه گوشی اکسپریا XZ Premium برایِ بازار ایران قرار داده است. شارژر داخل جعبه این گوشی هوشمند UCH-12 سونی است، که قطعاً با آن آشنایی دارید و از فناوری شارژ سریع نسل 3 کوآلکام بهره میبرد.

سایت تخصصی اکسپریا سعی کرده است اولین آنباکسینگ رسمی گوشی اکسپریا XZ Premium را به صورت اختصاصی برایِ شما کاربران و همراهان همیشگی آماده کند. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ تصاویری از محتویات جعبه گوشی اکسپریا XZ Premium دعوت کنیم. با ما همراه باشید…