کمتر از دو ماه دیگر، با شروع نمایشگاه IFA 2017 سونی از پرچمدار جدید خود رونمایی خواهد کرد. سونی در حال حاضر اکسپریا XZ Premium را به عنوان یک فبلت قدرتمند در اختیار دارد اما یک اسمارت فون نسبتاً کوچکتر که در حد و اندازه اکسپریا XZ باشد، خود را برای معرفی در شهریور امسال آماده میکند.

هنوز اطلاعات زیادی از پرچمدار آینده سونی در دسترس نیست اما گمانه زنی های زیادی در مورد آن شنیده میشود. سونی با معرفی اکسپریا XZ Premium یکی از کم انتقادترین گوشی های هوشمند خود در سال های اخیر را معرفی کرد. همین موجب شد انتظارات از سونی برای معرفی یک گوشی هوشمند کم نقص برای نمایشگاه IFA 2017 بیشتر شود.

برای یک پرچمدار قدرتمند، هنوز راه های نرفته زیادی است که سونی باید آن ها را طی کند. پرچمداران سونی کم نقص هستند اما بی نقص نیستند! انتقادات هنوز به پرچمداران سونی وارد است و ما امیدواریم در هر نسل از گوشی های هوشمندی که سونی برای ما معرفی میکند، بهبودهای قابل ملاحظه ای ایجاد شود.

امروز در نظرسنجی هفتگی خود سعی داریم تا نظرات شما را در خصوص پرچمدار آینده سونی جویا شویم. از بین انتقاداتی که این روزها به گوشی های هوشمند سونی وارد می آید، شما بیشتر به کدامیک اهمیت میدهید؟ در حقیقت سوال ما این است که کدامیک از گزینه هایی که در نظرسنجی زیر وارد آمده برای پرچمدار جدید سونی مهم تر است؟ انتخاب خود را از بین گزینه های موجود اعلام کنید و در صورتی که گزینه مورد نظر شما در بین گزینه های موجود نیست، در قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

در پرچمدار آینده سونی، توجه به کدام بخش از نظر شما اهمیت بیشتری دارد؟

نتایج

Loading ... Loading ...