اپل: ۵۰ درصد از تمام آیفون ها به‌روزرسانی iOS 13 را دریافت کرده اند

0
۳۸,۴۰۹

به‌روزرسانی iOS 13 | امروز کمپانی اپل یک آمار از میزان دانلود سیستم عامل های iOS 13 و iPadOS 13 ارائه کرد. این کمپانی میگوید که ۵۰ درصد از تمام آیفون ها و آیپاد تاچ ها به نسخه ۱۳ سیستم عامل iOS مجهز شده اند و همچنین ۳۳ درصد از آیپدها نیز اکنون به سیستم عامل iPadOS 13 مجهز هستند.

به‌روزرسانی iOS 13

 

به‌روزرسانی iOS 13

بنا به گفته ی اپل، ۵۵ درصد از آیفون هایی که در چهار سال گذشته معرفی شده اند، اکنون از iOS 13 بهره می برند. همچنین ۳۸ درصد از آنها نیز به از iOS 12 بهره می برند. ۷ درصد باقی نیز به نسخه ای قدیمی تر iOS مجهز میباشند.

اگر بخواهیم میزان استفاده از iOS 13 را به تمام دیوایس های اپل تعمیم بدهیم، ۵۰ درصد از آنها با سیستم عامل iOS 13 کار می‌کنند، ۴۱ درصد از آنها به iOS 12 مجهز هستند و باقی ۹ درصد نیز از ورژن های قدیمی تر iOS بهره می برند.

به‌روزرسانی iOS 13

به‌روزرسانی iOS 13 | بنا به اعلام اپل، ۴۱ درصد از آیپدهایی که در ۴ سال گذشته معرفی شده اند به‌روزرسانی iPadOS 13 را دریافت کرده اند. این در حالیست که ۵۱ درصد از آنها همچنان از iOS 12 بهره می برند و ۱۳ درصد باقی نیز از نسخه های قدیمی تر این سیستم عامل برخوردار میباشند. ۳۳ درصد از تمام آیپدها نسخه ۱۳ سیستم عامل iPadOS را دریافت کرده اند و ۵۱ درصد نیز همچنان به iOS 12 مجهز هستند؛ ۱۶ درصد باقی نیز از نسخه های قدیمی تر این سیستم عامل بهره می برند.

 

منبع: GSMArena

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here