آیفون های سال 2020 مهمترین محصولات اپل خواهند بود

0
۵۸,۵۰۹

آیفون های سال 2020 اپل | معرفی گوشی آیفون X در سال 2017 باعث شد که اکثر کمپانی ها به تولید گوشی های لوکس و قَدَر قدرت روی بیاورند. اما از طرفی به دلیل قیمت بالای آیفون X، میزان فروش این گوشی بسیار پایین تر از انتظارات اپل و تحلیلگران بازار واقع شد.

اگر اخبار و شایعات صحت داشته باشند، میتوان گفت که آیفون های سال 2020 درآمد بسیار زیادی را برای اپل به ارمغان خواهند آورد. اپل قصد دارد که در سال آینده به لحاظ تنوع و قیمت آیفون های بیشتری را عرضه کند تا بتواند طیف بیشتری از مردم را با نیازها و بودجه های مختلف به خرید گوشی های خود ترغیب کند. این اقدام اپل باعث خواهد که این کمپانی بتواند به بیزینس سرویس ها و محصولات پوشیدنی خود نیز سر و سامان بدهد.

آیفون های سال 2020 اپل
آیفون های سال 2020 اپل

آیفون های سال 2020 اپل

 

آیفون 9 یک محصول ایده آل برای کاربران قدیمی اپل خواهد بود

کوپرتینویی ها قصد دارند که جانشین گوشی آیفون SE را در ماه مارچ سال 2020 با نام آیفون 9 عرضه کنند. قیمت این گوشی 399 دلار خواهد بود و از طراحی گوشی آیفون 8 برخوردار خواهد بود، از این رو میتوان گفت که آیفون 9 برای افرادی که هنوز به طراحی قدیمی گوشی های اپل علاقه دارند یک گزینه ی ایده آل خواهد بود. همچنین آیفون 9 برای کاربران سیستم عامل اندروید که قصد دارند برای اولین بار به اکوسیستم اپل کوچ کنند مناسب خواهد بود.

اپل برای آیفون 9 از قطعات سخت افزاری جدید استفاده خواهد کرد چرا که این کمپانی قصد دارد به صورت طولانی مدت از این گوشی پشتیبانی کند و به وسیله ی آن سرویس های خود را به مردم عرضه کند. این یعنی احتمال دارد که در صورت خریداران آیفون 9 یک اشتراک یک ساله رایگان برای سرویس +Apple TV دریافت کنند.

 

آیفون XR و آیفون 11 همچنان فروش بسیار خوبی خواهند داشت

 

آیفون XR تا پایان سه ماهه ی سوم سال جاری پرفروشترین تلفن هوشمند در جهان محسوب می شد و به نظر میرسد که آیفون 11 در اوایل سال 2020 این عنوان را به خود اختصاص دهد. در حال حاضر میتوان این گوشی ها را به ترتیب با قیمت های 599 و 699 دلار خریداری کرد و انتظار میرود که در ماه سپتامبر سال 2020 قیمت این گوشی 100 دلار کاهش یابد. این گوشی ها برای افرادی که قصد دارند برای اولین بار یک آیفون تمام صفحه خریداری کنند بسیار مناسب میباشند.

آیفون های سال 2020 اپل
آیفون های سال 2020 اپل

لازم به ذکر است که میزان فروش این دو گوشی تا حدودی بیشتر از میزان فروش آیفون 9 خواهد بود و باعث خواهند شد که میزان فروش اپل واچ و ایرپادها نیز افزایش پیدا کند. به هر حال بسیاری از کاربران از محصولاتی استفاده می‌کنند که با دیوایس های جدید سازگاری ندارند و باید دست به خرید محصولات جدیدتر بزنند.

 

آیفون 12 کامپکت به احتمال زیاد محبوب ترین آیفون در سال 2020 خواهد بود

 

اپل قصد دارد که در سال آینده یک آیفون 5.4 اینچی با نام آیفون 12 عرضه کند و یک بخش جدید در بین محصولات خود ایجاد کند. این دیوایس از یک سیستم دوربین دوگانه (مانند آیفون 11) بهره خواهد برد و قابلیت پشتیبانی از اینترنت 5G را نیز خواهد داشت. همچنین این گوشی به باتری بزرگتری نیز مجهز خواهد شد که یکی از مهمترین نیازهای کاربران در سال 2020 به حساب می‌آید.

آیفون های سال 2020 اپل
آیفون های سال 2020 اپل

انتظار میرود که این گوشی با قیمت 649 دلار به فروش برسد و ابعاد آن کوچکتر از آیفون 8 باشد. از این رو این گوشی برای کاربرانی که قصد دارند از آیفون 6، 7 و 8 و همچنین از آیفون 5s/SE به آیفون جدید با طراحی مدرن کوچ کنند بسیار مناسب خواهد بود.

از طرفی اپل در سال آینده گوشی آیفون 12 پلاس را به عنوان جانشین آیفون 11 عرضه خواهد کرد. این گوشی از تمام مشخصات فنی آیفون 12 کامپکت برخوردار خواهد بود اما نمایشگر آن 6.1 اینچی خواهد بود. این گوشی هم برای افرادی مناسب خواهد بود که تمایل ندارند 1,000 دلار بابت خرید گوشی های پریمیوم اپل پرداخت کنند.

 

سری آیفون 12 پرو کاربران حرفه ای را هدف خواهد گرفت

 

گوشی های آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس به یک سیستم دوربین سه گانه ی بهبود یافته مجهز خواهند شد که با یک سیستم عمق سنج 3 بُعدی همراه خواهد شد و قابلیت های واقعیت افزوده (AR) این گوشی ها را افزایش خواهد داد. بزرگترین تغییر این گوشی ها به نمایشگرهای OLED آنها مربوط خواهد شد چرا که اپل قصد دارد از نمایشگر های 6.1 و 6.7 اینچی برای سری آیفون 12 پرو استفاده کند. این اقدام اپل به دلیل انتقادات برخی از کاربران مبنی بر کوچک بودن نمایشگر آیفون های فعلی میباشد.

آیفون های سال 2020 اپل
آیفون های سال 2020 اپل

آیفون 12 پرو برای کاربران گوشی های آیفون X، آیفون XS و آیفون 11 پرو مناسب خواهد و آیفون 12 پرو مکس نیز طبیعتاً برای کاربران گوشی های آیفون XS مکس و آیفون 11 پرو مکس مناسب خواهد بود. همچنین اپل با پرچمداران جدید خود کاربران گوشی های اندرویدی را نیز به کوچ به اکوسیستم iOS ترغیب خواهد کرد.

تا زمانی که اپل بتواند جلوی کوچ کاربران از iOS به اندروید را بگیرد، شرایط بر وفق مراد این کمپانی خواهد بود. اما اگر اپل در این زمینه موفق نشود، بخش زیادی از فروش محصولات خود نظیر آیفون، ایرپاد، اپل واچ و سرویس های خود را در سال های آینده از دست خواهد داد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: Phone Arena

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here