شایعات جدید درباره دوربین‌های Sony Xperia 1 VII

0
۷,۴۵۲

یک افشاگر چینی اطلاعات اولیه و رندرهایی از دوربین‌های سونی Xperia VII را منتشر کرده است. اگرچه به دلیل سابقه نامشخص این افشاگر اعتبار شایعات قابل تردید است، اما جالب است ببینیم سونی با نسل بعدی Xperia چه برنامه‌هایی دارد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که سونی قصد دارد چینش عمودی دوربین‌ها را که در مدل‌های قبلی Xperia 1 دیده می‌شد، تغییر دهد و لنز تله‌فوتو را از دوربین‌های اصلی و فوق عریض جدا کند. گفته می‌شود این تغییر فضا را برای یک سنسور تله‌فوتو ۱/۲.۳ اینچی فراهم می‌کند که نسبت به سنسور ۱/۳.۵ اینچی در Xperia 1 VI بهبود یافته است. دوربین زوم احتمالاً فاصله کانونی معادل ۷۰-۲۰۰ میلی‌متر را پوشش خواهد داد.

دوربین Xperia 1 VII

انتظار می‌رود که دوربین اصلی همچنان سنسور ۱/۱.۳ اینچی خود را مانند Xperia 1 VI فعلی حفظ کند، در حالی که دوربین فوق عریض نیز دارای سنسور بزرگتر ۱/۲.۳ اینچی خواهد بود. همچنین پیش‌بینی می‌شود سونی از فناوری پیکسل دو لایه برای هر سه دوربین در Xperia 1 VII استفاده کند.

این گزارش جدید همچنین اشاره دارد که سونی امسال Xperia 5 VI را عرضه نخواهد کرد و ممکن است این سری به طور کامل متوقف شود، و تنها خط گوشی هوشمند رده بالای سونی، Xperia 1 باقی بماند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here